Özel Seçkin Koleji’nden önemli duyuru!

Özel Seçkin Koleji’nden önemli duyuru!

Özel Seçkin Koleji’nden tam kapanma süreci ile ilgili olarak veliler ve öğrencilere eğitime ara verildiği konusunda açıklama yaptı.

Özel Seçkin Koleji tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Alınan yeni tedbir kararları doğrultusunda 30 Nisan 2021 itibariyle okul öncesi 8 ve 12. Sınıf öğrencilerimizin yüz yüze eğitimine bir süre ara verilmiştir.

Diğer tüm kademelerde başarılı bir şekilde yürüttüğümüz online eğitim süreci okul öncesi, 8 ve 12. Sınıf öğrencilerimizle de devam edecektir. Bu zoelu süreçte sizlerin ve çocuklarımızın her daim yanında olacağız. Ülkemizin içinden geçtiği bu pandemi sürecini hep birlikte atlatacağımıza inancımız tamdır. Özel Seçkin Koleji olarak üzerimize düşen her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Planlı bir şekilde yürüttüğümüz uzaktan eğitim uzaktan eğitim sınav gruplarımızda hız kesmeden devam edecektir. Online eğitim sürecimizde tam donanımlı yapacağımız çalışmalarımız;

  • Etkin rehberlik faaliyetleri
  • Soru çözüm saatleri
  • Grup eğitimleri
  • Online deneme sınavları

Ve daha fazlasını kapsamaktadır.

Çocuklarımızın geleceği için var gücümüzle çalışmaya devam ediyor ve öğrencilerimizin 17 Mayıs’ta okullarına dönmelerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Sağlıkla bir araya geleceğimiz güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

1.05.2021 (Haber Merkezi)