LGS Türkiye Şampiyonu Ekin’den Nüket Ersoy’a Anlamlı Ziyaret

LGS Türkiye Şampiyonu Ekin’den Nüket Ersoy’a Anlamlı Ziyaret

Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’u anne ve babasıyla birlikte makamında ziyaret eden LGS Türkiye birincisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin Ersoy’a teşekkür etti.

Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’u anne ve babasıyla birlikte makamında ziyaret eden LGS Türkiye birincisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin Ersoy’a eğitim alanında gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ersoy’da şampiyon öğrenciyi kutlayarak önümüzdeki süreçte daha büyük başarılar beklediklerini ifade etti.

 

LGS Türkiye birincisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’u makamında ziyaret ederek eğitim yaşamı boyunca verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti, ziyarette Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki'de yer aldı. LGS Türkiye birincisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin annesi Zeliha Mehtap Ekin ve babası Fırat Ekin ile birlikte ziyaret ettiği GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki’ye eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

 

GKV Özel Okulları 1963’ten bu yana Gaziantep'in ve Türkiye’nin hizmetinde

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının 56 yıldır eğitim alanında Türkiye’ye önemli hizmetler gerçekleştirdiğini ifade eden GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy LGS 2020 sonuçlarına göre bütün soruların tamamını doğru yanıtlayarak 500 tam puan alan Merve Nida Ekin’i kutlayarak başarılarının devamını diledi. Ekin’e çeşitli ödüller veren GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy “Elde ettiğiniz başarıdan dolayı sizi ve ailenizi kutluyorum. Kurumlarımız yarım asırdan fazla bir süredir Gaziantep ve ülkemizin eğitim alanında kalkınması için üstlendiği misyonu başarıyla yerine getiriyor. Sınav sonuçlarında bütün öğrencilerimizin kitlesel başarılarla bizi gururlandırması hepimizi mutlu etmiştir. Bundan sonraki süreçte de sizlerden daha büyük başarılar bekliyoruz” dedi.

Ülke eğitimine katkı sağlamaya devam edeceğiz

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki’de elde edilen başarıların ekip çalışmasının sonucu olduğunu ifade ederek Türkiye birincisi olan Merve Nida Ekin’i ve diğer derece elde eden öğrencileri kutlayarak “Bugün sadece kurumlarımızı değil Gaziantep'i de Türkiye birinciliği elde ederek gururlandıran öğrencimiz Merve Nida Ekin ve diğer derece elde eden ve kitlesel başarıya gururla imza atmamızı sağlayan öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

 

Nüket Ersoy Hepimiz İçin Önemli Bir Rol Model

LGS Türkiye birincisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin “Başarımı Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları'ndan aldığım eğitime borçluyum. Anaokulundan bu yana GKV ailesinin bir parçasıyım. Bizlere sağlanan imkânları ve öğretmenlerimizin verdiği bilgilerle inancımı kaybetmeden sınava girdim ve bu gün elde ettiğim sonuçla çok mutluyum. Sizler ülkemizin geleceğine yön veren ve eğitimimiz için olağanüstü çabalar sarf ederek bizlere rehberlik yapan yaşamımızdaki en önemli insanlarsınız. Bütün öğrenciler için siz önemli bir rol modelsiniz. Ben de gelecek yaşamımda sizler gibi ülkesine, milletine, doğup büyüdüğü kentine hizmet eden bir insan olmak istiyorum. Şahsınızda Gaziantep Kolej Vakfı mütevelli ve yönetim kuruluna ve okullarımızın idareci ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi.

Hiçbir Takviye Veya Özel Kurs Almadım

Emeklerinin karşılığını aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin ailesiyle birlikte ziyaret ettiği GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’a sınav öncesi yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler vererek başarısında GKV Özel Okullarının ve ailesinin katkısının büyük olduğuna dikkat çekti. Hiçbir takviye veya özel kurs almadan Türkiye birincisi olduğunu ifade eden Merve Nida Ekin, öğretmenlerine ve okul yöneticilerine teşekkür etti. Merve Nida Ekin, başarıya giden sürecini şöyle anlattı:

Başarısız Olsanız Da Asla Vazgeçmeyin

“Öncelikle çok mutluyum. Emeklerinin karşılığını almak çok güzel bir duygu. Başarının en büyük özelliği bence ne olursa olsun hiç vaz geçmemek. Çok kötü yaptığım zamanlar da oluyordu. Arkadaşlarımın beni geçtiği çok oldu. Üzülüyordum ama vaz geçmiyor, çalışmaya devam ediyordum. Zor sorular çözüyordum. Ödevlerimi düzenli bir şekilde yapıyordum. Dersi derste öğreniyordum. Devlet kitaplarını okuyor, soruları çözüyordum. Çünkü sınavlarda bu kitaplardaki kalıplar kullanılıyor.

Öğretmenlerimin Çok Büyük Katkısı Gördüm

Pandemi sürecinde öğretmenlerim çok yardımcı oldu. Sürekli soru gönderiyordum, onlardan da cevaplarını alıyordum. Öğretmenlerim adeta her an yanımdaydı. Lise eğitimine de Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında devam etmek istiyorum. Çünkü, burası benim okulum. Ana sınıfı ile tanıştığım bu okulun öğretmenleri, yöneticileri çok iyi. Memnunum. Belki hedefim değişebilir ama üniversitede de tıp okuyup, beyin cerrahı olmak istiyorum. Çünkü zoru seviyorum. Bugün bizleri kabul ettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum” dedi.

Üç Çocuğumuzda Gaziantep Kolej Vakfı’na Emanet

LGS Türkiye birincisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencisi Merve Nida Ekin annesi Zeliha Mehtap Ekin ve babası Fırat Ekin’de GKV Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’a teşekkür ederek “Bizler bu ailenin parçasıyız. Bugün üç evladımız da bu kurumda eğitim görerek geleceğe hazırlanıyor. Eğitime verdiğiniz hizmetlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz” dediler.

22.07.2020 (Haber Merkezi)