Kolejde diploma heyecanı

Kolejde diploma heyecanı

 

Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji IB diploma programına kayıtlı son sınıf öğrencilerinin tamamı uluslararası geçerliliğe sahip, çift dilli IB diploması almaya hak kazanarak IB programından mezun oldu.

Pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenen diploma töreninde mezun öğrencilere diplomalarını GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki tarafından takdim vererek öğrencileri kutladı.

Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji IB programından bu yıl Zehra Ulutaş, Rüveyda Kablan, Öykü Meriç, Yaren İlaslan, Anıl Mumbuç ve Serdar Özdem yüksek başarı göstererek mezun oldu.

Tiryaki, "Kurumlarımız bünyesinde faaliyet gösteren Cemil Alevli Koleji IB öğrencilerimizden bu yıl son sınıfa gidenler başarıyla mezun olarak çift dilli diplomalarını almışlardır. Öğrencilerimizin başarılarında büyük emekleri geçen IB Koordinatörümüz Ali Pamuk başta olmak üzere bütün öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, mezun olan öğrencilerimizin önümüzdeki süreçte dünyanın saygın üniversitelerinde yükseköğrenim yaşamlarını sürdürmelerini temenni ediyorum" dedi.

Bu yıl Cemil Alevli Koleji’nden IB diplomasi almaya hak kazanarak mezun olanlar, diplomalarını almanın mutluluğunu yaşadı.

22.03.2021 (Haber Merkezi)