GKV’de Anaokulu Öğrencilerinin İlkokulda 1 Gün Heyecanı

GKV’de Anaokulu Öğrencilerinin İlkokulda 1 Gün Heyecanı

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri düzenlenen etkinlikle bir gün boyunca ilkokul derslerine girerek ilkokul öğrencisi olmanın heyecanını yaşadı.

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları bünyesinde faaliyet gösteren ana okulu öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen İlkokulda 1 Gün Heyecanı konulu etkinlikte öğrenciler bir günlerini ilkokulda yer alan sınıflarda geçirerek önümüzdeki yıl eğitim öğretim görecekleri okulu, öğretmenleri ve dersleri yakından tanıma şansı yakaladı.

Heyecan, sevinç ve merakla Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu kapısından ağabeyleri ve ablalarının eğitim gördüğü okul binasına adım atan öğrenciler “İlkokulda Bir Gün” tamamlamanın mutluluğunu öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte yaşadılar.

Bir gün süreyle ilkokulda derse giren öğrenciler heyecan ve merak ile dersleri takip ettiler. İlkokul öğretmenlerinin hazırladığı dans, drama ve oyunlar ile eğlenen anaokulu öğrencileri günü ikramlar ve fotoğraf çekimi ile tamamladılar.

GKV Özel Anaokulu öğrencileri günün anısına çekilen fotoğrafları GKV Özel Okulları Genel Müdürü İsmet Tiryaki, GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir, GKV Özel Ortaokulu Müdürü Abdullah Dağlı, GKV Özel İlkokul Müdürü Uğur Özeren, GKV Özel Anaokulu Müdürü Gökçen Bulut tarafından öğrencilere hediye edildi. Etkinlikle ilgili bir değerlendirme yapan Anaokulu Müdürü Gökçen Bulut öğrencilerin büyük bir keyifle ilkokulda gün boyu derzlere katıldığını, önümüzdeki süreçte gidecekleri okulu yakından tanıma şansı yakaladıklarını ifade ederek etkinliğin bundan sonraki dönemlerde de farklı şekillerde sürdürüleceğini sözlerine ekledi.  

16.01.2020 (Haber Merkezi)