Ada Koleji’nde bir ilk: Şiir Ada sokaklarında

Ada Koleji’nde bir ilk: Şiir Ada sokaklarında

Gaziantep Eğitiminin parlayan yıldızı Özel Ada Koleji’nde eğitim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetler devam ediyor.

 

 Özel Ada Koleji’nde ilk defa gerçekleştirilen “Şiir Ada Sokaklarında” etkinliğinde öğrenci ve öğretmenler sanata doydu.

Gaziantep’in önemli eğitim kurumlarından olan Özel Ada Koleji’nde 2019-2020 Eğitim-Öğretim faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Öğrencilerin başarılı bireyler olmalarının yanı sıra sosyal, kültürel ve spor alanında da başarılı olmaları eğitim kadrosu tarafından önemseniyor. Özel Ada Koleji’nde geçtiğimiz hafta düzenlenen “Şiir Ada Sokaklarında” etkinliği büyük beğeni topladı. Şiir, tiyatro ve müzik ile iç içe gerçekleştirilen etkinlik, ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri, öğretmenleri ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Salonun tamamen dolduğu etkinlik, izleyenlerden tam not aldı.

SANAT DOLU GECE YAŞANDI

Etkinliğe ilişkin bir konuşma gerçekleştiren Özel Ada Koleji Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Gafari Bayrın, “Ada Koleji’nde eğitim alan öğrencilerimizin başarılı bireyler olması kadar, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de başarılı olmalarını önemsiyoruz. Bu anlamda Özel Ada Koleji olarak ilkini gerçekleştirdiğimiz şiir, tiyatro ve müzikle iç içe olan “Şiir Ada Sokaklarında” etkinliğimiz ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerinin ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Ada Koleji ailesi olarak sanat dolu bu gecede duygularımızı sizinle paylaştık.  Bu özel gecede bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize de teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

17.12.2019 (Haber Merkezi)