Özel Seçkin Koleji'nde uyum haftası heyecanı

Özel Seçkin Koleji'nde uyum haftası heyecanı

Gaziantep Özel Seçkin Kolejinde öğrencilere okul ortamını sevdirmek ve okulla tanışmalarını sağlamak amacıyla uygulanan uyum haftası programı, renkli görüntülere sahne oldu.

Öğrenciler, okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencileri uyum haftası programı kapsamında öğretmenleri ve arkadaşlarıyla ilk kez buluştular.

Anne ve babalar da bu güzel günde çocuklarını yalnız bırakmadı. Uyum haftası programı kapsamında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Cemre Tatlı tarafından veliler için seminer düzenlendi. Seminerde velilere çocukların gelişim dönemleri, okul yaşantısı gibi konularda bilgiler verildi.

Özel Seçkin Koleji Genel Müdürü Uğur Çekici, uyum haftası dolayısıyla okula başlayan minik öğrencilere başarılar diledi. Minik öğrencilerin eğitim hayatlarındaki en önemli basamağa adım attıklarını vurgulayan Uğur Çekici, minik yavrularımız artık bizlere emanetler onların eğitim hayatlarına en iyi şekilde başlamaları için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Sağlıklı,mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim diliyor tüm öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyoruz" dedi. 

 

 

5.09.2019 (Haber Merkezi)