Fuat Şimşek Ortaokulu ilk mezunlarını verdi

Fuat Şimşek Ortaokulu ilk mezunlarını verdi

Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan Fuat Şimşek Ortaokulu ilk mezunlarını verdi.

Fuat Şimşek Ortaokulu müdürü İrfan Şan öğrencileri tebrik ederken Fuat Şimşek Ortaokulu’nun ilk mezunlarını verme heyecanını taşıdıklarını belirtti.

Öğrencilerinden güzide bir okuldan mezun olduklarını unutmamalarını öğütleyen Şan, her yerde bu kurumu temsil edeceklerini unutmamalarını gerektiğini hatırlattı.

Sürekli ders yapın baskısı  olmasın

Mezuniyet töreninde öğrencilere tatil dönemiyle ilgili önerilerde bulunan Şen, tatil ve ders tekrarlarının planlı yapılması gerektiğini ifade ederek “sürekli ders yapın baskısı  olmasın” dedi.

Şan “biz okul olarak öğrencilerimize insani değerleri öğretmeye gayret ettik. Hayatları boyunca her alanda kendilerine başarılar diliyorum. Mezun öğrencilerimizin yolları açık olsun.“ Dedi.

 Fuat Şimşek Ortaokulu bir avantajdır

Fuat Şimşek Ortaokulu’nun avantajlarına değinen Şen, “bu okulu eğitim camiamıza kazandıran Sayın Cengiz Şimşek’e teşekkür ediyorum. Çünkü bu okul mimarisiyle yapısıyla çok farklı. Buradan geçen vatandaşlar buraya gelen burayı özel okul sanıyorlar, fakat devletin olduğunu öğrenince şaşırıyorlar. Bu okul modellerinin örnek alınmasını öğrenciler açısında daha çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Çünkü öğrencilerimizde bir hava oluştu. Konuşmaları, yürümeleri farklılaştı. “ diye konuştu.

 

 

17.06.2019 (Haber Merkezi)