Erdem Kolejinde Gururlandıran YKS Başarısı

Erdem Kolejinde Gururlandıran YKS Başarısı

Erdem Koleji Fen Lisesi öğrencilerinden Mehmet Deniz Kızılırmak, 2019 YKS’de 532. olarak ilk 1000 kişi arasına girdi ve büyük bir başarıya imza attı.

 

Erdem Koleji, geleneksel hâle gelen başarılarına bir yenisini daha ekledi. Anaokulundan itibaren Erdem Koleji bünyesinde öğrenim gören Erdem Koleji Fen Lisesi öğrencisi Mehmet Deniz Kızılırmak, 2019 YKS’de 532. olarak Türkiye genelinde ilk 1000 kişi arasına girdi ve büyük bir başarıya imza attı.

Bu başarı Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül tarafından da onurlandırıldı. Sayın Gül, Türkiye genelinde 532. olan Mehmet Deniz Kızılırmak’a ve Gaziantep genelinde ilk 1000’e giren 48 öğrenciye başarı belgesi takdim etti. Öğrencileri bu başarılarından dolayı tebrik eden Sayın Gül, emeği geçen veli, öğretmen ve okul idarecilerine de teşekkürlerini iletti.

Her geçen yıl üzerine katarak başarılarına devam ettiklerini ifade eden Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, “Anaokulundan itibaren Erdem Koleji çatısı altında öğrenim gören Mehmet Deniz’in bizleri gururlandıran başarısında katkı sahibi olmak, bu başarının bir parçası olmak bizi onurlandırıyor. Öğrencimizi yürekten kutluyorum ve üniversite hayatında kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

25.07.2019 (Haber Merkezi)