Akşemseddin Anadolu Lisesi'nden çifte birincilik

Akşemseddin Anadolu Lisesi'nden çifte birincilik

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Yıldız ve Gençler Atıcılık İl Birinciliğinde kupalar Akşemseddin Anadolu Lisesi 'nin oldu.

Gaziantep Okul Sporları Yıldız ve Gençler Atıcılık İl Birinciliği Müsabakaları yoğun bir katılım ile yapıldı. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporcular madalyalarını törenle aldı.

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Yıldız ve Gençler Atıcılık İl Birinciliği yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Okul takımlarının katıldığı müsabakalarda sporcular hedefi tam on ikiden vurdu.

 Antrenörlerin ve velilerin yalnız bırakmadığı sporcular müsabakaların ardından gerçekleştirilen tören ile madalyalarını aldı.

Okul sporları atıcılık tabanca branşında Akşemseddin Anadolu Lisesi kız ve erkek takımları Gaziantep il birincisi oldu.

Erkekler kategorisinde Ömer Özmimar Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci olurken Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’de üçüncü oldu.

 Kız takımında ise birinciliği yine Akşemseddin Anadolu Lisesi göğüslerken Av. Mahmut Düşün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.

Birinci olan takımlar 26-27 Mart ta Trabzon'da yapılacak olan Türkiye birinciliği yarışmasında Gaziantep’i temsil  edecek.

20.02.2020 (Haber Merkezi)