Ada Koleji’nde LGS gururu

Ada Koleji’nde LGS gururu

Lise Geçiş Sınavı’nda başarılı sonuçlara imza atan Özel Ada Koleji öğrencilerinin yüzde 56’sı Anadolu Liselerine, yüzde 35’i ise Fen Liselerine yerleştiler.

 

Gaziantep Özel Ada Koleji, başarının adresi olmaya devam ediyor. Lise Geçiş Sınavı’nda başarılı sonuçlara imza atan Özel Ada Koleji öğrencilerinin yüzde 56’sı Anadolu Liselerine, yüzde 35’i ise Fen Liselerine yerleştiler.

Gaziantep Özel Ada Koleji, başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Haziran ayında yapılan LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından yerleştirme sonuçları da açıklandı. Sınavda başarılı sonuçlar alan Özel Ada Koleji öğrencilerinin yüzde 56’sı Nitelikli Anadolu Liselerine, yüzde 35’i ise Fen Liselerine yerleştiler.

“BAŞARILAR SÜRECEK”

Sonuçlara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özel Ada Koleji Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Gafari Bayrın, başarılı sonuçlar alan öğrencileri kutladı. Bayrın, “LGS’de başarılı sonuçlar öğrencilerimiz, başka bir başarıya daha imza attılar. Öğrencilerimizin yüzde 56’sı Anadolu Liselerine, yüzde 35’i ise Fen Liselerine yerleştiler. Öğrencilerimizi ve öğrencilerimizin bu başarısında emeği olan tüm öğretmenlerimizi kutluyorum. Özel Ada Koleji olarak, önümüzdeki yıllarda daha başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 

5.08.2019 (Haber Merkezi)