Ada Koleji ailesi mezuniyette buluştu

Ada Koleji ailesi mezuniyette buluştu

Gaziantep Ada Koleji öğretmen ve öğrencileri Anadolu ve Fen Lisesi Mezuniyet Balosunda buluştular. 2018-2019 Eğitim Yılında lise eğitimlerini tamamlayan Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşarken, doyasıya eğlendiler.

Gaziantep eğitiminin önemli aktörlerinden olan Özel Ada Koleji’nden mezun olan Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri için mezuniyet balosu düzenlendi.

Geçtiğimiz gün düzenlenen mezuniyet balosuna Özel Ada Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerinin yanı sıra Özel Ada Koleji Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Gafari Bayrın ve öğretmenlerde katıldı.

“YOĞUN BİR EĞİTİM DÖNEMİ GEÇİRDİK”

Özel Ada Koleji Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Gafari Bayrın, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerinin büyük bir başarı göstererek eğitimlerini tamamladıklarını söyledi.

Bayrın, “Özel Ada Koleji ailesinin fertleri olan Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerimiz, büyük bir özveri ile eğitimlerini tamamladılar. 2018-2019 yılında da yoğun bir eğitim dönemi geçirdik. 2018-2019 Eğitim Yılında bizlerle birlikte olan, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

2018-2019 Eğitim Yılında lise eğitimlerini tamamlayan Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşarken, doyasıya eğlendiler.

**            

18.06.2019 (Haber Merkezi)